Tvorba virtuálních prohlídek

Chcete jít svým zákazníkům naproti nejvíc, jak jen to jde?  Víme jak na to. Tvoříme precizní virtuální prohlídky, které Vaše služby posunou o level dál!

Získejte náskok před Vaší konkurencí.

Zvýšení zájmu
klientů

Obsáhlost a kvalita popisu Vašich prostorů je pro zákazníky klíčový faktor při jejich výběru. Virtuální prohlídka zvyšuje zájem klientů o Váš produkt a služby až o 30%.

Náskok před
konkurencí

Dnes kdy se většina obchodu děje na internetu, je potřeba vyniknout před konkurencí. Pořízením prohlídky získáte více klientů a značný náskok před Vaší konkurencí.

Efektivnější
prodej

Virtuální prohlídka dá možnost Vašim zákazníkům vytvořit si rychlý a ucelený obraz o Vašem produktu, což zvyšuje efektivitu prodeje a důvěryhodnost mezi všemi zákazníky.

Proč si prohlídku pořídit?

Dříve stačila jednoduchá prezentace firmy. V dnešní době, kdy se většina obchodu děje na internetu, je třeba se prezentaci produktů a služeb věnovat na profesionální úrovni. My vám připravíme skvělou prohlídku, díky které klienti přesně získají všechny potřebné informace o vašich prostorách. Informujte klienta o vzhledu svého objektu, ať ví jak se u Vás bude cítit, protože vzhled a atmosféra prodává.

Pro koho je prohlídka určena?

Pro všechny, kdo chtějí jít naproti svým zákazníkům. Využití pro virtuální prohlídku existují spousty!

Makléři a realitní kanceláře

Zjišťujete při osobních prohlídkách s Vašimi klienty, že jejich představa byla zcela odlišná od reality? Nabídněte jim prohlídku virtuálně! Zákazníci si udělají představu o nabízených prostorech ještě před tím, než Vám napíši a Vy se tak můžete scházet jen s opravdovými zájemci.

Hotely a penzióny

Rozhodování o výběru hotelu nikdy nebylo snazší! Zákazníci se dnes rozhodují podle virtuálních prohlídek, které hotely zveřejňují na svých webových stránkách. A funguje to. Zákazník získá možnost prohlédnout si ubytování i před jeho návštěvou. Zároveň prohlídka zvyšuje důvěryhodnost celého hotelu.

Restaurace a kavárny

Příjemné prostředí k posezení skvěle doplňuje profil kvalitní restaurace nebo kavárny. Virtuální prohlídka dává možnost všem hostům seznámit se s prostředím Vašeho zařízení ještě předtím, než jej navštíví. Prohlídkou získáte skvělou možnost, jak upoutat hosty první! 

Showroomy nebo prodejny

Virtuální prohlídky rozsáhlých prodejen a showroomu jsou skvělým řešením pro všechny, kdo chtějí být svým zákazníkům nablízku. Kompletní prohlídka interiéru na internetu zvýší reputaci Vaší společnosti u všech návštěvníků. 

Výhody spolupráce s námi

Vytvoříme kompletní 3D virtuální prohlídku vašeho interiéru

Používáme špičkové vybavení od renomovaných výrobců

Prohlídky zpracováváme do 24 hodin od provedení

Exportujeme prohlídku do Google Maps a napojíme ji na Váš firemní profil.

Zajistíme zveřejnění prohlídky na Vašich stávajících webových stránkách

Veškeré podklady a informace zpracujeme taky do Vašeho mailu

Udělejte si obrázek sami!

I z nezávazného setkání může vzejít velká změna. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi dotazy. Rádi Vás a Vaší firmu poznáme a navrhneme pro ní co nejlepší řešení.